ONS TEAM

Marcel

Marcel van Loon

CHIEF EXECUTIVE OFFICER (CEO)

MARCEL@MISTER-POSTMAN.NL

patrick

Patrick de Jong

CHIEF CREATIVE OFFICER (CCO)

PATRICK@MISTER-POSTMAN.NL

Yvonne

Yvonne de Wit

CHIEF FINANCIAL OFFICE (CFO)

YVONNE@MISTER-POSTMAN.NL

madelon

Madelon Hermes

FINANCE & CONTROL

MADELON@MISTER-POSTMAN.NL

Fabienne 1

Fabiƫnne Mol

ONLINE MARKETING & COMMUNICATIE SPECIALIST

FABIENNE@MISTER-POSTMAN.NL

max

Max Hermens

MARKETING & COMMUNICATIE STAGIAIR

MAX@MISTER-POSTMAN.NL

Contact
(020) 235 12 35

Mangaan 11, 5234 GD 's-Hertogenbosch