Mister-Postman

Creativity takes courage!

Meet (y)our winning team

Marcel van Loon

Marcel

Chief Executive Officer


marcel@mister-postman.nl
Yvonne de Wit

Yvonne

Chief Financial Officer


yvonne@mister-postman.nl
Patrick de Jong

Patrick

Chief Creative Officer


patrick@mister-postman.nl
Madelon Hermes

Madelon

Controller


madelon@mister-postman.nl
Fabienne de Mol

Fabiënne

Online marketeer & projectmanager


fabienne@mister-postman.nl
Amy van Erk

Amy

Sales & New Business


amy@mister-postman.nl
Ralph de Bie

Ralph

Senior projectmanager


info@mister-postman.nl
Thomas Mesu

Thomas

Projectmanager


info@mister-postman.nl
Jan Buteijn

Jan

Beeldmaker


info@mister-postman.nl
Max Hermens

Max

Online marketing assistant


info@mister-postman.nl
Britt van der Kaaij

Britt

Online marketing assistant


britt@mister-postman.nl
Jochem

Jochem

Online marketing assistant


jochem@mister-postman.nl
Kees Dienstig

Kees

Onze digitale assistent!


(dé gezelligste chatbot van het land!